Magazine Showbizz

“Dy nënat” e Leartës duken si binjake me frizurat e njejta

Share on the social medias

Nëna dhe vjehrra e Learta Jakupit po duken shumë të ngjashme të pamjen e fundit.

Pamjen e tyre e ka publikuar vet Learta në Instagram.

Të dyja ajo i ka quajtur me një emër përkëdhelës.

“Zemrat”, ka shkruar Learta në postimin e saj për nënën dhe vjehrrën. /ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *