Magazine Showbizz

Duket si ‘princeshë’, Yllka Kuqi vesh fustanin më të bukur

Share on the social medias

Yllka Kuqi është e angazhuar këtë sezonë me shumë dasma.

Shpesh herë sjell momente nga atmosfera që krijon.

Së fundmi në një prej dasmave ajo ka veshur fustanin më të bukur.

Ku nuK hezitoi të sjell foto nga dukja, dhe duket mahnitëse./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *