Magazine Showbizz

Duket mahnitëse, Arta Bajrami vishet kaq bukur kur del

Share on the social medias

Arta Bajrami është promotore e muzikës moderne, një këngëtare me zë dhe stil ndryshe, gjithmonë e pëlqyer nga publiku.

Ka vite që Arta e ka ndryshuar zhanrin muzikor, duke gjetur një publik të ri dhe mjaftë entuziast.

Këngëtarja, po vjen me risi muzikore, ndërkohë që po e shijoj jetën e po duket mjaftë bukur.

Në disa nga fotot e postuara në profilin e saj në Instagram, Arta shihet duke pirë e duke ngrënë, I bëftë mirë. /Kosovarja/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *