Duet me Luizin në greqisht? Këngëtari i njohur zbulon si qëndron e vërteta e bujshme

Këngëtari i njohur Devis Xherahu ka folur për projektin më të ri muzikor.

Xherahu kujtoi momentin kur performoi për banorët pak javë më parë dhe veçoi “duetin” me Luizin brenda shtëpisë së vëllait të madh. Ai zbuloi se Luizi është miku i ngushtë i mikut të tij, ndaj rrjedhimisht është edhe miku i tij.

Devisi u kujdes të tregonte se Luizin e ka mbështetur që prej javës së tretë kur ai u bë pjesë e shtëpisë së BBV dhe e vlerëson si një artist shumë të mirë.

“Dukej që ishte çun garip dhe kishte kimi që ngjiti që në fillim. Këndoi një këngë greke të Nikos Vertis dhe fillova ta këndoja dhe unë. Më habiti si shkodran që flet greqisht”, tha ndër të tjera Devisi, ndërsa u shpreh i hapur për bashkëpunim me fituesin e BBV.

Related Posts

Bëhen bashkë ish banorët e BBVK, e ‘djegin’ atmosferën duke kënduar e vallëzuar

Disa nga ish banorët e BBVK janë bërë përsëri bashkë. Shumica prej tyre ishin banorë të BBVK 2 vetëm Stresi që po këndonte ishte nga BBVK 1….

Konfirmohet banori i radhës i BBVA, hyn në shtëpi të shtunën

Të papriturat nuk kanë fund në “Big Brother VIP 3”! Në spektaklin e radhës, dy banorë të rinj bëhen pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri….

Një tjetër çift në BBV? Ja çfarë thotë Rike për Fationin (VIDEO)

Gjatë një bisede në orët e para të mëngjesit Rike, Vesa dhe Erjola kanë folur rreth Fationit. Erjola i ka thënë asaj se ai e konsideron të…

Kjo është data zyrtare në të cilën fillon sezoni i ri i seriali më të kërkuar ”Tri Motrat”

Kjo është data zyrtare që fillon seriali më i kërkuar i momentit ”Tri Motrat”. Seriali më i kërkuar i momentit fillon më 04.03.2024 më një supër sezon…

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *