Magazine Showbizz

Don Xhoni del jashtë makinës në lëvizje, Butrint Imeri publikon momentin mes autostradës (VIDEO)

Share on the social medias

Don Xhoni dhe Butrint Imeri njihen për shoqërinë e tyre të ngushtë.

Si rezultat i së cilës sollën edhe një projekt muzikor, i cili rezultoi shumë i suksesshëm.

Së fundmi dyshja kanë mbajtur edhe një koncert të përbashkët ndërsa atmosfera shpërthyese ka vazhduar edhe rrugës për në shtëpi.

Në rrugën e përbashkët, ka qenë Butrinti ai që e ka inçizuar Don Xhonin jashtë makinës me gjysmën e trupit, teksa mjeti është në lëvizje./afterparty

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *