Ndër vite Arbana Osmani ka moderuar “Big Brother” dhe “BBVIP” e ditën e sotme moderatorja na ka rikujtuar veten e saj në skenë ndër spektaklet e këtyre viteve.

Arbana Osmani ka postuar një video nga të gjitha prapaskenat e spektakleve deri më tani, çdo ‘look’ të saj, momente me opinionistët etj.

VIDEO:

@qeshurini #bigbrotheralbaniavip #arbanaosmani #fyp #fypシ #viral #fyp5266 #albania ♬ One Side – Iyanya

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *