Magazine Showbizz

Djaloshi i vogël po priste të bënte foto me të, Noizy bën gjestin më të bukur ndaj fansit të tij

Share on the social medias

Noizy është ndër reperët më të dashur dhe më të komentuar shqiptar, këngët e tij numërojnë miliona shikime. Secili veprim i reperit merr vëmendjen e të gjithve kudo, shkruan Billbordi.net

Së fundi në rrjete sociale po qarkullon një video e bërë në një nga koncertet e tij ku ai ka performuar.

Ajo që bie në sy është një djal i vogël i cili me shumë gjasë është një fans i madh i tij i cili pret posht binës që të bëj foto me Rigelsin sapo ta përfundoj përformancën ndërsa si shpërblim merr puthje në duar dhe ball nga ai./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *