Deklarata ‘bombë’ e Eglës në BBV, zbulohet kush e ka ngacmuar seksualisht, produksioni zhduk video

Egla dhe Julia ditën e djeshme kanë zhvilluar një bisedë me njëra-tjetrin në oborrin e shtëpisë teksa kanë folur për fillimet e karrierës së tyre dhe problemeve apo rrethanave të pakëndshme që janë gjendur në ambientet e punës.

Ka qenë Julia që fillimisht ka treguar se është ngacmuar në ambientet e punës por nuk ka folur më gjatë.

Po të njëjtën histori ka rrëfyer dhe Egla e cila ka thënë se e kanë ngacmuar seksualisht para shumë vitesh, ndërsa sot ai del në ekran me zë dhe figurë dhe ndoshta të njëjtën gjë bën edhe me femra të tjera.

‘Nuk duhet të dalin më me zë dhe figurë në ekran. Ma kanë bërë mua, ia kanë bërë shumë të tjerave pas meje. Ndoshta e bën akoma dhe ti del në ekran me emër.

Kodra ka qenë, ai që bën atë gjënë… programin. Se nuk e kam fare problem ta them, ai ka qenë! Duhet me dalë me emra të përveçëm se ndryshe je duke bërë “ham, ham” kot’, është shprehur Egla.

Bëhet fjalë për moderatorin Saimir Kodra, por ajo që nuk kuptohet në këtë mes është diçka tjetër.

Pasi Top Channel ka bërë publike pamjet e bisedës së konkurrenteve në fjalë, pak momente më vonë ka rezultuar se video-ja është zhdukur nga qarkullimi.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *