Luizi i pari, Efi e dyta, Dea e treta dhe në fund Kristi. Kjo ishte rradha e shpalljes së 4 finalistëve të BBV, për të cilët shqiptarët diskutojnë e debatojnë prej 4 muajsh.

Sonte është finalja e madhe dhe prej ditësh në Albeu po zhvillohet një sondazh për fituesin e “Big Brother VIP Albania 2”.

Mijëra persona kanë marrë pjesë në sondazh ku fitues është shpallur Luizi me 78%, ndërsa Efi shihet si fituesja e vendit te4 dytë me 13% të pëlqimeve sipas lexuesve të Albeu.

Nëse vendi i dytë, i tretë dhe i katërt lenë vend për diskutim, vendi i parë është me një diferencë të konsiderueshme në avantazh, nga Luiz Ejlli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *