Magazine Showbizz

Dalin pamjet, Ana 2 e Përputhen shtatzënë?

Share on the social medias

U bë e njohur në emisionin e dashurisë Përputhën. Edhe pse nuk e gjati dashurinë brenda emisionit, Ana Kauri, nuk vonoj shumë dhe e gjeti jashtë emisionit.

Këtë e ka berë të ditur vetë përmes llogarisë së saj instagram.

Së fundi ish konkurrentja ka ngjallë dyshime për një shtatëzani të mundshmë, pas disa fotografive të cilat u publikuan në rrjete sociale.

Megjithatë bukuroshja ende nuk ka reaguar./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *