Magazine Showbizz

Dagz konfirmoj se po bëhet baba, kështu reagon ish e dashura e tij

Share on the social medias

Pas hyrjes në Big Brother Albania Vip, Dj Dagz, mori shumë vëmendje të publiku.

Brenda shtëpisë Dagz krijoj romancë me moderatoren bukuroshe Einxhel Shkira me të cilën dje konfirmuan se janë në pritje të një fëmije, shkruan InfoKosova.

E ku në të gjitha mediat po ‘vlonte’ lajmi së Dagz po behët baba, vëmendja u kthye te ish e dashura e tij, Ariana Berisha.

Në ndërkohë që Dagz edhe Einxhel po pranojnë urime për shtatzëninë, Ariana ka postuar një fotografi në instastory, e që po dukët mjaftë e lumtur dhe po shijon jetën e saj si mos më mirë.

Ariana është prezantuese prej kohësh në “KTV” , dhe nuk është përfolur për të para se të behej publike lidhja me Dagz./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *