Magazine Showbizz

Dafina Zeqiri nuk puthet vetëm me të dashurin: A quhet tradhti?

Share on the social medias

Artistja e njohur Dafina Zeqiri, shpeshherë ndan imazhe që me fillimin e ditës e deri në mbrëmje.

Ajo InstaStoy-in e ka të mbushur thuajse gjithmonë, shkruan Kosovarja.

Në një postim në orët e hershme të mëngjesit na shfaqet tejet e lumtur nën përqafimet dhe ledhatimet e një maces së saj.

Dafina i do kafshët dhe herë pas here shfaqet në shoqërimin e tyre.

Edhe në rrjetet sociale nuk heziton asnjëherë të shfaqet duke u puthur me kafshë, për çka edhe merr komente nga më të ndryshmet.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *