Mbrëmjen e finales së madhe Arbana Osmani festoi ditëlindjen dhe lulet dhe dhuratat për të ende nuk kanë mbaruar.

Ditën e sotme një nga ish-banoret e “BBV2”, Mikela Pupa i kishte dërguar një buqetë me lule Arbanës dhe një letër, ku përveç se e uronte për ditëlindje kishte shprehur dhe se ishte e lumtur që pati mundësi ta njihte.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *