Gjatë Prime të javës së kaluar në debat e sipër Arbana i ka treguar Luiz Ejllit që jashtë shtëpisë po diskutohet sikur Kiara dhe ai kanë kryer marrëdhënie intime poshtë Jorganit.

Kaq kanë dashur ndjekësit dhe e kanë quajtur si mesazh të koduar nga prezantuesja e “BBVA” kundrejt banorit.

VIDEO:

@everything.2022___

♬ original sound – AB Arlo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *