Çfarë ndodhi kaq papritur? Kiara Tito “kryqëzohet” në rrjet nga fansat e Luizit (FOTO)

Kiara Tito ka publikuar pak minuta më parë një foto duke na teguar se si do të duket gjatë spektaklit të sotëm. Por si çdo lëvizje tjetër e moderatores edhe kjo foto ka marrë një “bum” komentesh e mes tyre këtë herë shumë kritika.

Ndjekësit e Luizit janë sulur, pasi Kiara është shfaqur në fotot e saj veshur me reçipeta dhe një xhaketë sipër. Moderatorja duket mjaft këndshëm për syrin estetik, ama mjaft ndryshe nga paraqitja e saj në BBV, krah Luizit.

Prandaj fansat kanë shpërthyer që në minutat e para të publikimit të fotos në komente se ajo nuk e meriton Luizin për shkak të kësaj paraqitje.

Nëse këto reçipeta ju duken të njohura, ju kujtojmë se ja keni parë edhe Arbana Osmanit në një prej daljet e saj në spektaklin e BBV.

FOTO:

Related Posts

Këngëtarja Antigona Hoxha sjellë këngën ‘Bijat’ për festat e fundvitit

Këngëtarja Antigona Hoxha para disa ditësh ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar Bijat e cila është pjesë e xhirimeve festive të produksionit Ardi,…

Më në fund e konfirmojnë! Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër, mes lotësh dhe emocionesh i këndojnë të bijës (Video)

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publikuar këngën më të re “Frymë”, e cila i kushtohet të voglës që presin bashkë me partneren e…

Learta bën ndryshim në pamjen e saj, thjeshtë mahnitëse

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë. Ajoështë reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli, transmeton OraInfo. Learta është shumë aktive…

Engjo zbulon befasinë e madhe, vjen sonte në mesnatë

Këngëtari i ri në moshë por i mbushur plot energji për muzikën, Engjo i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka debutuar fortë në skenën e muzikës…

Përfshihet nga flakët lokali i Noizyt, dalin pamjet

Gjatë orëve të vona të mbrëmjës së djeshme, është përfshirë nga flakët lokali i reperit të njohur, Rigels Rajku (Noizy), në Durrës. Albeu ka siguruar pamjet nga…

Motrat Mustafa lajmërohen nga plazhi, habisin me veshjen e tyre

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Si në muzikë ashtu edhe në jetën private, ato janë shembull i femrave të përkryera. Pasi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *