Çfarë ndodhi? Fermerët “përleshen” me njëri-tjetrin (VIDEO)

Fermerët kanë gjetur mënyra të reja argëtimi me njëri-tjetrin.

Teksa po bënin aktivitete fizike Albano dhe Roberti “përleshen” me njëri-tjetrin. Në fillim dukej sikur ishte Albano ai që po e mundte Robertin, por situata ndryshoi shumë shpejt dhe Albano dorëzohet.

Por duket se Albano e sheh humbjen e tij të padrejtë pasi fillon të ankohet.

Por jo vetëm kaq. Roberti, si një person që frekuenton prej vitesh palestrën, ka marrë përsipër edhe rolin e instruktorit, duke i mësuar Albanos ushtrime të reja.

“Ndeshja” e tyre dhe stërvitja shkaktoi të qeshura tek fermerët e tjerë, por nuk munguan edhe batutat mes tyre.

VIDEO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *