Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro kanë intervistuar LIVE nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania2” Luiz Ejllin, i cili ka treguar se çfarë do të bëjë pas mbarimit të “BBV2”.

“Do bëj këto punët e shtëpisë dmth do ulem do ha darkë në një tavolinë do jem me nënën dhe Kiarën duke ngrën bukë dhe pastaj dihet ju Top Media në emisione, në radio, Wake Up, kudo…”, u shpreh Luizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *