Bora Zemani ruan videon e Donaldit dhe Beatrix nĂ« TikTok, kĂ«ngĂ«tarja e ‘thumbon’ hapur nĂ« postimin e fundit

Bora Zemani duket se ka ruajtur njĂ« video tĂ« Donaldit dhe Beatrix nĂ« TikTok, pĂ«r shkak tĂ« ndryshimeve tĂ« fundit tĂ« aplikacionit, personi qĂ« ka publikuar videon mund ta shohĂ« se kush e ruan atĂ«. Faqja e fansave “Wickedgame” ka postuar njĂ« video tĂ« Donaldit dhe BeatrixĂ«s kur ata po shijonin lidhjen gjatĂ« qĂ«ndrimit nĂ« …

Bashkëjetonte me Andin, pas ndarjes ja me kë po jeton tani Melisa

Melisa dhe Andi i kanĂ« dhĂ«nĂ« fund me tĂ« vĂ«rtet kĂ«saj here, edhe pse shpeshherĂ« janĂ« pĂ«rfolur nĂ« media pĂ«r ndarje, sĂ« fundmi tĂ« dy kanĂ« pranuar se nuk janĂ« mĂ« bashkĂ«. Andi ka treguar gjatĂ« njĂ« interviste se lidhja mes tyre u bĂ« toksike dhe se ziheshin shumĂ«, kĂ«shtu qĂ« vendosĂ«n t’i jepnin fund …

Dj PM i paska propozuar Sarës, por jo siç donim ne

Dj PM ka realizuar njĂ« bisedĂ« virtuale me ndjekĂ«sit e tij nĂ« Instagram ku nuk kanĂ« munguar pyetjet nĂ« lidhje me SarĂ«n. Fansat mezi presin qĂ« ata ta kurorĂ«zojnĂ« dashurinĂ« e tyre dhe janĂ« kuriozĂ« tĂ« dinĂ« nĂ«se do tĂ« ketĂ« ndonjĂ« propozim nga ana e Pajtimit. “NdonjĂ« propozim pĂ«r SarĂ«n a do tĂ« ketĂ« …

Shpati bëhet më romantik se kurrë në ditëlindjen e Selvijes

Shpat Kasapi dhe bashkĂ«shortja e tij Selvija janĂ« kthyer nĂ« njĂ« ndĂ«r çiftet mĂ« tĂ« dashur pĂ«r publikun. Dyshja janĂ« mjaft aktivĂ« nĂ« rrjete sociale ku nuk i kursejnĂ« dedikimet romantike. Selvija ka festuar sĂ« fundmi ditĂ«lindjen dhe Shpati e ka uruar publikisht. Ai ka publikuar nĂ« Instastory njĂ« foto pranĂ« saj duke i dedikuar …

“Do tĂ« doja tĂ« rikthehesha tek vetja ime atĂ« kohĂ«â€ Bruno Shemsho i penduar pĂ«r lidhjen me AnĂ«n?

Bruno Shemsho Ă«shtĂ« njĂ« ndĂ«r ish-konkurrentĂ«t mĂ« tĂ« pĂ«rfolur tĂ« “PĂ«rputhen”, ai arriti tĂ« gjente dashurinĂ« nĂ« program, por disa kohĂ« pasi doli çift me Florjana Gjinin u pĂ«rhap lajmi se dyshja janĂ« ndarĂ«. SĂ« fundmi Bruno ka realizuar njĂ« bisedĂ« virtuale me ndjekĂ«sit e tij ku pyetjet mĂ« tĂ« shpeshta kanĂ« qenĂ« nĂ« lidhje …

Roberti dhe e dashura e tij Laureta shijojnë koncertin e këngëtarit turk Ibrahim Tatlises (VIDEO)

Dje, artisti i mirĂ«njohur turk Ibrahim Tatlises ka mbajtur ne mbrĂ«mje koncert. Ai mbajti njĂ« koncert nĂ« njĂ«rin nga qytetet e TurqisĂ« ku morĂ«n pjesĂ« numĂ«r i madh i qytetarĂ«ve. NĂ« mesin e shumĂ« qytetarĂ«ve ishte edhe moderatori shqiptar Robert Berisha dhe e dashura e tij. KĂ«tĂ« e bĂ«nĂ« tĂ« ditur vet ata pĂ«rmes disa …

Që nga ndarja, Afrona është zbukuruar edhe më shumë

Megjithëse ende asnjëri nuk e kanë pranuar Blero dhe Afrona kohë që komentohen për ndarje. Ata kanë larguar fotot me njëri tjetrin derisa as nuk njdeken në rrjetet sociale. Së fundmi Afrona është goxha aktive në këto rrjete. Ndërsa me foton e fundit ajo duket mahnitëse. FOTO:

Shyhrete Behluli dhe nëna e Leartes, Drita si të ishin motra

Zonja Drita Jakupi Ă«shtĂ« e njohur si gruaja e doktorit, nĂ«na e Leartes, por edhe pĂ«r pasionin e saj pĂ«r gatimet, pasi ka njĂ« faqe me mjaftĂ« ndjekĂ«s nĂ« Instagram. Shyhrete Behluli, nuk kĂ«rkon prezantim tĂ« gjatĂ«, pasi Ă«shtĂ« kĂ«ngĂ«tare me shumĂ« vite karrierĂ« dhe tejet e dashur nga publiku. Drita Jakupin dhe Shyhrete Behlulin …

Mërgimtari i TikTok-ut e konvertoi gruan e tij gjermane në myslimane, sot e martoi në xhami

Rasim Avdyli Ă«shtĂ« njĂ« prej mĂ«rgimtarĂ«ve i cili po pĂ«rcillet mjaft shumĂ« nĂ« rrjete sociale. MbrĂ«mĂ« ka qenĂ« i ftuar nĂ« njĂ« interviste nĂ« emisionin “Era VerĂ«â€ nĂ« T7, ku ai nuk hezitoi tĂ« flas pĂ«r tĂ« dashurĂ«n e tij nga Gjermania, me tĂ« cilĂ«n sapo u martua. Gruaja gjermane e cila ishte e fesĂ« …