Një video është bërë virale në rrjet ku duket unaza e Kiara Titos nga propozimi i Luizit.

Por, ajo që vihet re është një urimi që fansat kanë shtuar me nota humori për Butrint Imerin.

Ata kanë shkruar sikur këngëtari ka uruar Kiarën për fejesë duke e lidhur dhe me trekëndëshin Donald-Bora-Triksa vitin e kaluar.

VIDEO:

@kristine12w #bigbrother #luiziejlli #kristine12w ♬ LULE E DASHNISË – BUTRINT IMERI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *