Magazine Showbizz

Bora Zemani së shpejti në kërcim me yjet, publikon pamjet e dukjes së saj në xhirimet e para

Share on the social medias

Bora Zemani tani më është një emër i njohur për veshin e publikut shqiptarë.

Ajo është një nga moderatoret më të suksesshme dhe jo vetëm, prezantuesja njihet edhe si aktore dhe kërcimtare.

Pas suksesit më emisionin e dashurisë “Përputhen”, Bora Zemanin do e shohim së shpejti në “Dancing with the stars”.

Këtë e ka lajmëruar vet ajo përmes imazheve në Instagram e së fundi mori vëmendjen me paraqitjen e parë që do e ketë e që duket yll./kosovarja/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *