Magazine Showbizz

Bora Zemani merr vendimin dhe “ik” jashtë vendit, mikesha e saj habit me komentin: Vjen era tradhti

Share on the social medias

Moderatorja Bora Zemani di si të marrë vëmendje me postimet e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka publikuar një video teksa ndodhet në aeroport, ndërsa në sfond dëgjohet një zë që thotë: “Kam 99 probleme por po i injoroj të gjitha dhe po hip në avion”.

Por vëmendje ka marrë edhe hapesira e komenteve, ku përveç komplimenteve nga fansat, vihet re një koment i mikeshës së moderatores.

“Vjen era tradhti”- thuhet në komentin e bërë në postimin e Borës, të cilit kjo e fundit i është përgjigjur duke shkruar: “Tradhtove ti që nuk na u bashkove! Mos vër faje kot.”

Nga komentet duket se Bora është nisur në një udhëtim me mikeshat e saj, ndërsa komentuesja shfaq hapur ‘xhelozinë’.

Bora Zemani ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të historisë dashuri-ndarje-tradhti-ribashkim, me aktorin Donald Veshaj.

Pas përfundimit të BBV dyshja janë fotografuar më shumë se një herë krah njëri-tjetrit, megjithatë ata nuk kanë bërë ende asnjë deklaratë publike për ribashkimin e tyre.

Muaj më parë Bora dhe Donaldin u fotografuan jashtë shtetit, konkretisht në Itali, duke bërë pazar.

Me të dalë nga ‘Big Brother VIP’, Donaldi i dha fund menjëherë lidhjes me Beatrix Ramosajn duke mos folur asnjëherë publikisht lidhur me atë që ka ndodhur mes tyre. Ai i kërkoi publikisht falje Borës teksa shkroi edhe një dedikim për të duke shprehur ndjenjat e tij e duke kërkuar rikthimin.

Gjithçka u duk se u konfirmua në një event të përbashkët ku ata morën pjesë. Aty Bora dhe Donaldin qëndruan krah njëri-tjetrit duke lënë të nënkuptohet se kanë lënë gjithçka pas. Më pas ata u kapën mat jashtë Shqipërisë bashkë.

Megjithatë asnjëri prej tyre nuk ka folur hapur publikisht për thashethemet se janë ribashkuar. Vëmendje mori gjithashtu veshja e Donaldit gjatë puntatës së fundit të emisionit të tij “Më lër të flas.” Si zakonisht aktori i humorit ishte veshur sportiv, me pantallona dhe një bluze të zezë.

Është pikërisht ky detjai që nuk iu shpëtoi fansave. Bluzja e veshur nga Donaldi në puntatën e mbrëmshme, është parë edhe më herët e veshur pikërisht nga moderatorja. Vetë ajo kishte publikuar në Instastory një video teksa mbante veshur këtë bluze.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *