Magazine Showbizz

Bora Zemani i befason të gjithë me postimin e fundit, ky detaj merr vëmendjen

Share on the social medias

Bora Zemani, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë.

Që kur ajo udhëhoqi emisionin e dashurisë, Përputhen, ajo pati një vëmendje të madhe.

Por, lidhja e saj me aktorin, Donald Veshajn bëri bujë të madhe duke qenë gjithmonë në fokus të mediave.

Ajo sot eshtë një femër shumë e lumtur dhe këtë e shpreh përmes fotove, ajo çka bie në sy është se ajo i ka fryrë sërish buzët./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *