Magazine Showbizz

Bora Zemani “gënjen” ndjekësit? Shfaqet pa filtra por me “dy gisht” make up (VIDEO)

Share on the social medias

Një ndër modernatoret më të njohura e të pëlqyera për publikun shqiptar, Bora Zemani ka qenë vazhdimisht në faqet e para të shtypit rozë kjo lidhur me historinë që ka pasur ose ka me aktorin Donald Veshaj, shkruan Billbordi.net

Këtë herë Bora ka zgjedhur të publikojë një video në faqen e saj zyrtare ku shihet duke biseduar me djalin e saj ku ngulmon të tregojë se nuk ka vendosur filtër. Po e vërtetë është pa filtër, ama me super grim.

Edhe pse në këtë video modernatorja na paraqitet me filtra dhe grim sërish tiparet e saj dhe bukuria bien në sy./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *