Magazine Showbizz

Bora Zemani e bën “namin”, publikon foto në këtë gjendje

Share on the social medias

Bora Zemani, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar me javët e fundit.

Që kur ajo prezantoi emisionin e dashurisë Përputhen, ajo gjithmonë ishte në qendër të vëmendjes.

Por historia e saj me Donald Veshajn, e bëri atë njërin nga personazhet më të kilikuara dhe shumë të përfolur.

Tani, ajo duket se po i shijon pushimet sepse shpesh po poston foto nga përditshmëria e saj, e një gjest të papritur ajo ka bërë së fundmi, ku ka dalë me xhinse të zbërthyera./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *