Bora rrëfen frikën e saj gjatë xhirimeve të filmit me Donaldin

E ftuar në “Më Lër Të Flas” Bora tregoi situatën më të keqe të saj nga xhirimet e filmit “5 herë jo”.

Bora tregoi se mposhti fobinë e saj duke qëndruar në det “me një varkë të vogël skandaloze”.

“Sakrificë shumë të madhe kam bërë njëherë që kam xhiruar në varkë duke patur fobi detin dhe isha në mes të detit me një varkë skandaloze.

Isha në panik, Donaldi ishte gjithë kohës duke më qetësuar mua“, – tha Bora.

Bora tregoi gjithashtu se situata të tjera që nuk do t’i harrojë nga xhirimet janë momentet emocionale të saj dhe të Donaldit.

Related Posts

‘Gjithmonë me ty’ Engji publikon fotografitë me të bukura me të fejuarin

Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë. Në media po flitet se ajo po fejohet me Mërgim Riza i cili jeton dhe punon në Zvicër. Ceremonia ishte…

E dashura e Mirdonit “çmend” rrjetin me vallëzimin e saj

E dashura e Mirdonit, Elmedina së fundmi është bërë shumë virale në “Tik Tok”. Elmedina me video të ndryshme iu ka marrë zemrën ndjekësve të saj. Në…

Plas “bomba” në BBVA? Romeo dhe Erjola kanë lidhje jashtë?

Erjola gjatë prajmit ka shkuar në banjo shumë e shqetësuar. Sipas Ledjonit, Graciano ka thënë se “do ta plasë bombën” në lidhje me Erjolën dhe Romeon, duke…

Vetksidentohet me makinën e saj luksoze, Vesa e Big Brother

Vesa Vllasaliu eshte nje nga ish banoret me te komentuara te Big Brother Vip Kosova. Ish banorja e BBVK, Vesa është aksidentuar me makinën e saj të…

Këngëtarja e njohur futet sonte në shtëpinë e BBVA

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, do të surprizojë sonte banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Lajmi i bukur është bërë i ditur…

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *