Magazine Showbizz

Bora poston foton më të ëmbël me babain e saj

Share on the social medias

Ajo është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun. Bora Zemani, u bë e njohur që kur prezantoi emisionin e dashurisë, Përputhen, shkruan ORAinfo.

Talenti dhe bukuria e saj u bënë dy komponentë të cilët e bënë Borën, personazhin më të komentuar këtë vit.

E përveç jetës profesionale, ajo është komentuar shumë edhe për jetën e saj private, saktësisht lidhjen me aktorin, Donald Veshaj.

Por, duket të gjithë këta lajme Bora i ka lënë pas shpine, duke kaluar kështu ditë më shumë me familjen e saj.

Bora ka postuar një foto krah babit të saj.

Sa bukur duken së bashku.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *