Magazine Showbizz

Bora ngacmon hapur Beatrixën, por i habitshëm ishte reagimi i kësaj të fundit

Share on the social medias

Moderatorja Bora Zemani duket se tashmë iu është rikthyer “problemeve” të saj.

Me anë të një postimi në instastory, ajo tregon se është rikthyer në Shqipëri, duke cituar kështu edhe shprehjen “U ktheva tek problemet e mia”.

Kujtojmë se më herët ajo postoi një video teksa ndodhej në aeroport, ku në sfond dëgjohej një zë që thoshte: “Kam 99 probleme, por po i injoroj të gjitha dhe po hip në avion”.

Beatrix nga ana tjetër ironizoi moderatoren teksa publikoi një video tepër të ngjashme sa i takon “problemeve” që vajzat kanë dhe që duan t’u “shmangen”.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *