“Big Brother Vip Albania 3” do të nisë në vitin 2024

“Big Brother Vip Albania”, fenomeni televiziv që ka kapur vëmendjen e publikut shqiptar, është gati të kthehet për edicionin e tretë, duke rikthyer emocionet dhe vëmendjen e fansave.

Ky spektakël është një nga formatet më të suksesshme televizive që flet mbi jetën e përditshme, sfidat dhe ndërveprimet e personazheve të njohur të shoqërisë që jetojnë së bashku nën një çati.

Me të konfirmuar nga vetë producentët, sezoni i ardhshëm i “Big Brother Vip Albania” , është shumë afër, këtë e paralajmëroi vetë faqja e Instagramit të “BBV”.

Pavarësisht se fansat prisnin me padurim që edicioni i ri të startonte që në fund të këtij viti, sipas njoftimeve më të reja, edicioni i tretë do të nisë në vitin 2024, ndërsa data nuk është bërë ende e ditur.

Diskutimet rreth emrave të personazheve të njohur që do të hyjnë në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania” kanë qenë të shumta, por deri më tani asnjë nuk është konfirmuar zyrtarisht.

“Shqipëria Live”, programi i ndjekur me prezantuesit Erjona Rusi dhe Arjon Muça, ka qenë skena e fundit ku u fol për aludimet që rrethojnë personazhet nga Shqipëria dhe Kosova që pritet të jenë banorë të edicionit të ardhshëm.

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *