Besi konfirmon ndarjen, Xhensila bën lëmsh rrjetin

Së fundmi Bes Kallaku ka konfirmuar në “Ferma VIP” ndarjen nga partnerja e tij prej vitesh, Xhensila Myrtezaj.

Ai u tregoi fermerëve se në shtëpi bëhet vetëm me fëmijët dhe se me Xhensilën janë si të huaj.

Mirëpo teksa Besi konfirmoi ndarjen, një veprim i Xhensilës ka trazuar rrjetin.

Në këngën e saj më të fundit, të shumtë kanë qenë komentet ku e mbështesnin Xhensilën për ndarjen nga Besi, teksa një prej tyre shkruan: “Uroj përsëri të jeni bashkë me Besin”, koment i cili është pëlqyer nga Xhensila.

Ajo konfirmoi gjithashtu se kënga e re i dedikohet Besit.

FOTO

Related Posts

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *