Magazine Showbizz

Beatrixa i organizon festë qenushës së saj për ditëlindje, e pranishme edhe Genta Ismajli

Share on the social medias

Beatrix Ramosaj sot përmes imazheve në Instagram ka treguar se qenushi i saj, Bella, feston ditëlindjen.

Këngëtarja shkroi edhe një mbishkrim me fjalë mjaftë të ndjera derisa e quante “qika jeme”.

Vjetorin e gjashtë të Belles nuk e kaloi pa ia organizuar një festë të veçantë ku nuk mungoi torta, shkruan Kosovarja.

Përmes InstaStory ajo ka postuar video nga festa ku ishte edhe këngëtarja Genta Ismaili, dhe bashkë dy artistet ia thurën këngës së ditëlindjes për qenushen.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *