Magazine Showbizz

Beatrix Ramosaj sapo i habiti fansat me këto foto

Share on the social medias

Beatrix Ramosaj është ndër personazhet më të komentuara të momentit në rrjet. Ajo vazhdimisht merr vemendje me secilën paraqitje të saj kudo që shfaqet, shkruan Billbordi.net

Këngëtarja e njohur po shijon në maksimum pushimet bashkë me nënën e saj dhe nga atje ajo po ndanë foto e video të ndryshme.

Ndërsa në fotot e reja ajo thjesht na la pa fjalë, kaq tërheqëse po duket./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *