Magazine Showbizz

As shiu nuk mund ta ndalojë Fifin për të dhuruar një super performancë

Share on the social medias

Fifi është një artiste shumë e pëlqyer dhe e klikuar nga audienca që shpesh merr vëmendje me muzikën e saj, por gjithashtu dhe për jetën personale.

Së fundmi, Fifi ka qenë shumë e përfolur edhe për lidhjen e saj me Adis Patushin (i njohur në publik edhe si ish-partneri i modeles Adrola Dushi me të cilën ka dhe një djalë të vogël të quajtur Troi).

Së fundmi Fifi ka postuar në Instagram një foto të saj gjatë një performance në një nga koncertet e fundit, ku shfaqet duke performuar në shi dhe duke na ka treguar kështu se ky faktor nuk e ka penguar të këndoj për personat që e duan dhe e mbështesin muzikën që ajo sjell në treg.

Në foton e postuar Fifi shkruan:

E dashuroj muzikën akoma më shumë, kur këndoj për njerëzit që ma duan muzikën

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *