Magazine Showbizz

As Jasmina e as Sabrina, Ardian Bujupi kapet mat me bjonden misterioze

Share on the social medias

Ardian Bujupi është përfolur prej muajsh për një trekëndësh dashurie.

Emri i tij Ă«shtĂ« lakuar krah ish-konkurrentes sĂ« “PĂ«rputhen” Jasmin Kadriu dhe balerinĂ«s Sabrine Khan mirĂ«po, njĂ« tjetĂ«r vajzĂ« i Ă«shtĂ« bashkuar atyre.

Këngëtari është fotografuar krah një bukurosheje bjonde duke ecur në Gjermani.

Videoja është filmuar në mbrëmje, por identiteti i vajzës misterioze nuk dihet ende.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *