News

Artan Hoxha nxjerr foton e Metës dhe Berishës që po qarkullon me shpejtësi: Kujdes nga spiunët

Share on the social medias

Artan Hoxha ka publikuar një foto të ish-presidentit Ilir Meta dhe ish-kryeministrit Sali Berisha duke pirë kafe bashkë.

Me ironi Hoxha i këshillon të kenë kujdes nga spiunët.

Postimi i plotë:

“Legends in coffee…

Respekte çuna…

Dhe kujdes nga spiunet”, ka shkruar Hoxha.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *