Magazine Showbizz

Arta Bajrami vishet ngushtë, barku i saj merr gjithë vëmendjen

Share on the social medias

Këngëtarja kosovare e cila ka kohë që nuk është aktive në muzikë siç ishte është treguar më shumë aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja nga Prishtina kohët e fundit po merr mjaftueshëm vëmendje me paraqitjet e saj të cilat i tregon edhe në instagram.

Ani pse pëlqehet shumë për muzikën që ka prodhuar ndër vite, Arta ka zënë vend në mediat rozë duke u kritikuar shumë për ndryshimet në pamjen e saj të jashtme.

Arta ka bërë shumë ndërhyrje në fytyrë duke u transformuar krejtësisht.

E se fundmi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur ngushtë dhe me shumë stil.

Edhe pse nënë, trupi i Artës po duket si i një 20 vjeçareje.

E ajo qe bie në sy është barku i saj i sheshtë. /ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *