Magazine Showbizz

Arjola Demiri e “gjen” burrin e ëndrrave në pushime

Share on the social medias

Arjola Demiri është duke i shijuar pushimet në Bodrum.

Aktorja e mirënjohur duket se po e shijon motin e mirë derisa nuk mungon me imazhe nga atje, shkruan Kosovarja.

Ajo është duke i kaluar këto ditë në resortin luksozë “Be premium Bodrum”.

Dhe, së fundi ka marr vëmendje me imazhet e reja ku ka pozuar krahë një busti të ciline ka quajtur me shaka: “Burri i ëndrrave”.

Ajo dukej në formë të mirë derisa pranoi mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *