Arian Bajrami nën menaxhimin e kompanisë së njohur europiane VDA

Arian Bajrami njër ndër të rinjtë shqiptar më të ndjekur në Instagram në Maqedoninë e Veriut ka qenë i lakuar shumë si emër ditëve të fundit nëpër shtypin rozë shkaku i një antarërsimi në një menaxhment mjaft të njohur, shkruan Billbordi.net

Ai besoni ose jo por është bërë pjesë i kompanisë më të njohur të menaxhmentit VDA për artista në Evropë, e më saktësisht me artist shumë të njohur në Turqi, Austri, Kosove dhe për herë të parë Arian Bajrami nga Maqedonia e Veriut.

Nga Universiteti Internacional i Strugës tash në suksese edhe ndërkombëtare në grupacionin e menaxhmentit europian VDA.

Këtë gjë e ka bërë të ditur ai nëpërmjet Instagramit të tij zyrtar ku në bio ka shkruajtur: “Member of VDA”, duke zyrtarizuar këtë fakt. /Billbordi.net

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *