Arbër Hajdari bëhet baba për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit

Opinionisti Arber Hajdari, nëpërmjet një postimi në Instagram disa momente më parë, ka ndarë një lajm shumë të gëzueshëm me ndjeksit e tij.

Ditën e djeshme, ai është bërë baba i një vajze. Përkrahë fotografisë me të voglën e tij mbi duar ai shkruan:

“Të dashur miq!

Zoti na bekoi dje, duke më bëre mua baba dhe Vlerën, nënë të një vajze.

Për këtë, falenderojmë Zotin dhe i kërkojmë që vajza jonë, të ketë jetë të gjatë, shëndet e risk në jetë.

Uroj dhe lutem që çdo shqiptar të jetojë në harmoni, begati, i rrethuar nga dashuria e familjes.”, ka shkruar Arbri.

FOTO

Related Posts

Kjo është data zyrtare në të cilën fillon sezoni i ri i seriali më të kërkuar ”Tri Motrat”

Kjo është data zyrtare që fillon seriali më i kërkuar i momentit ”Tri Motrat”. Seriali më i kërkuar i momentit fillon më 04.03.2024 më një supër sezon…

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother Vip Albania 3

Përtej debateve, që ndonjëherë janë me tone vërtetë të larta dhe shkojnë e në ofendime, në “BBVIP” mbrëmjen e djeshme ka pasur një situatë mjaft “funny”, teksa…

Sara ka tradhtuar Endrikun? Këngëtari bën deklaratën e papritur

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother Vip”, Endrik Beba, ka deklaruar se jo gjithçka që ka thënë Sara për marrëdhënien mes çiftit, e cila përfundoi në terma…

Ky është burri i vërtetë i Xhansus është aktor të cilin e njohim të gjithë (FOTO)

Çağla Çukurova, e cila luan personazhin ‘Cansu’ në serialin ‘Mos më Braktis’ të transmetuar në ATV, tërheq vëmendjen me bukurinë e saj por edhe me aktrimin. Jeta…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *