Magazine Showbizz

Anxhelina Hadërgjonaj mahnit me fotot nga pushimet

Share on the social medias

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Ajo i ka mbajtur të azhurnuar fansat e saj në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi dhe video të ndryshme nga pushimet e saj verore.

Në disa fotografi të publikuar gjatë këtyre ditëve, Hadërgjonaj mund të shihet në poza atraktive me veshje plazhi buzë pishinës.

Më pas, Anxhelina ndau me fansat në Instagram edhe disa fotografi të tjera, ku shihej me rroba plazhi te shkurtra dy pjesëshe, të veshura me një fund të zi transparent./telegrafi

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *