Magazine Showbizz

Antonela merr vëmendje me barkun në foton e fundit, shtohen dyshimet

Share on the social medias

Antonela Berisha ish-konkurrentja e Perputhen publikoi një foto të re, shkruan Billbordi.net

Mirëpo faqja e njohur që nxjerr te pazbuluarat, Vipat e Bllokut publikuan këtë foto duke rrumbullaksuar barkun e madh.

Nuk dihet nëse Antonela vetëm ka shtuar peshë apo ka dicka të re dhe me teper.

Ndryshe, ajo po shijon pushimet në bregdet ku po sjell foto mahnitëse e jo pak provokuese. /Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *