Magazine Showbizz

Andi shfaqet i penduar, ja deklarata e tij për ish të dashurën Melisën

Share on the social medias

Andi Shehi po vazhdon të jetë emri më i klikuar kohëve të fundit. Kjo sepse si pjesëmarrës në “Përputhen” bëri bujë të madhe, e nami u bë me bashkimin e tij dhe Melisës, shkruan Billbordi.net

Ish-konkurrenti shqiptar doli çift me Melisa Lleshi por përralla e dashurisë mbaroi shumë shpejt.

I ftuar në emision, Andi hapi zemrën dhe nuk hezitoi të flas edhe për ndarjen me partneren e tij që ushtron profesionin e muzikës.

Intervistën e tij të plotë mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm. /nzoom

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *