News

Ambasadorja Yuri Kim heq kostumin zyrtar dhe nis pushimet në këtë vend të Shqipërisë, freskohet me koktej e argëtohet me yllin ndërkombëtar shqiptar

Share on the social medias

Ambasadorja e ShBA-ve në Shqipëri, Yuri Kim po kalon disa pushimi në bregdetin e Jugut në këto ditë të nxehta Gushti.

Këtë gjë na e ka zbuluar këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

Në darkën që Dua Lipa ka kaluar mbrëmjen e djeshme me familjarët dhe miqtë e saj në një resort të Sarandës ka qenë e pranishme dhe ambasadorja Kim.

E si duket po kalojne kohe mjafte te bukura.

Në një video që Dua ka postuar në InstaStory tek tavolian shfaqet edhe shefja e diplomacisë në Shqipëri duke konsumuar një koktej.

Ndërkohë, të pranishëmit e tjerë janë duke u argëtuar e duke kënduar këngën “E dehur jam” të Nexhmije Pagarushës.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *