Magazine Showbizz

Almeda Abazi sjell foton më të bukur me vajzën e saj, nënë e bijë duken mahnitëse

Share on the social medias

Almeda Abazi është nënë e dy fëmijëve e njekohesisht edhe bashkeshortja e aktorit te njohur turk Tolgahan Sayisman.

Pas djalit të madh ajo është bërë edhe me një vajzë.

Së fundmi publikoi një foto të ëmbël me të.

Nënë e bijë duken kaq bukur dhe embel, apo jo./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *