Magazine Showbizz

Alketa Vejsiu thyen rregullin! “Burri më i mirë në jetën time”, ndan momentin e veçantë dhe si rrallëherë publikon foton

Share on the social medias

Detajet nga jeta private e saj janë të rralla, prandaj marrin kaq shumë vëmendje. Po flasim për Alketa Vejsiun, e cila ka pothuajse një jetë në ekranet shqiptare.

Ndonëse vetë ka qenë një person mediatik, familja e saj ka qenë një enigmë për publikun.

Mirëpo kohëve të fundit, moderatorja e ka thyer këtë rregull, duke na prezantuar dhe folur mbi fëmijët e saj.

Së fundmi Alketa ka ndarë një foto me djalin e saj, Lionel. Një moment i këndshëm, ku duket sikur ai po e mban Vejsiun në krahë.

Po aq special ishte edhe përshkrimi që Alketa i ka bërë fotos ku shkruan: “Çuni që do më mbajë në krah gjithë jetën.”

Mirëpo, edhe këtë herë moderatorja nuk zgjodhi t’ia bënte publik imazhin djalit të saj, duke ia mbuluar fytyrën me një emoji.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *