Alaudin Hamiti e reagon ashpër ndjekëses pasi i tha se e shiti çmimin e BBVK-së

Prezantuesi i Big Brother VIP Kosova, Alaudin Hamiti, ka reaguar ashpër ndaj një ndjekëses në Instagram, pasi kjo e fundit e pyeti se “ku po i shpenzon paratë që e shite çmimin”.

Hamiti nuk ngurroi për t’u përgjigjur duke shkruar:

“Budallakitë si kjo duhet me i postu me pa njerëzit sa të sëmurë janë me teoritë e tyre konspirative. Jetoje jetën mos humb vakt me shpërnda negativitet”.

Ndryshe, në pytjet dhe përgjigjet që Hamiti ka bërë në Instagram me ndjekësit e tij, ai ka treguar se pas një edicioni bombastik të BBVK-së do të udhëtojë drejt një vendi në të cilin nuk ka qenë më parë.

FOTO

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *