News

Aida Shtino shpërthen e revoltuar dhe ‘shigjeton’ personazhet e njohur shqiptarë: More aman ngelët

Share on the social medias

Gazetarja Aida Shtino ka dalë me një reagim të ashpër në rrjete sociale për maninë e personazheve VIP që publikojnë në Tik Tok video ku imitojnë zërin e dikujt tjetër.

“Se kuptoj ce kane kete mani keta vipat tane qe imitojne zerin e dikujt tjeter…dmth keta vetem levizin buzet zeri eshte i dikujt tjeter…?

Po te gjithe….

Sec me kujtuan ate krijesen qe Darvini na ka thene se e kemi orgjinen …

Thoni ta kemi….?

Po ngelet duke kopjuar aman dhe keni harruar veten…”, shkruan Aida Shtino.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *