Magazine Showbizz

Afrona Dika feston sot ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo sot

Share on the social medias

Afrona Dika feston sot ditëlindjen. Ajo sot ka mbushur plotë 30 vjet jetë.

Për herë të pas pas disa vitesh ajo feston si ‘beqare’ pas ndarjes nga këngëtari Blero Muharremi.

Në këtë ditë të veçantë ajo ka marrë mjaft urime dhe surpriza nga ndjekësit dhe miqtë e saj në rrjetet sociale.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *