Adrit dhe Ilirianes u ndodhi e papritura mbrëmë, largohen menjëherë nga finalja e BBVK

Çifti i njohur Adri dhe Iliriana gjatë qëndrimit të tyre në ‘Big Brother VIP Kosova’ kanë ngjallur dinamika dhe momente të shumta.

Mbrëmë ishte nata finale e këtij edicioni ku fitues u zgjedh Lumbardhi.

Çifti qëndruan rreth një orë në studio ku më pas u larguan arsye ishte sepse Iliriana nuk e kishte në gjendje të duhur fustanin.

Në një videolive në Tik-tok çifti shprehet “Pse nuk qëndruam me shumë se një orë është se Ilirianës iu prish fustani, dhe nuk kishin zgjidhje tjetër u larguam”./Kosovarja/

Related Posts

The Unexpected Surprise: A Baby Who Looks Nothing Like Their Parents

When a baby is born, it is a joyous occasion filled with celebration. After months of waiting, there is nothing quite like the feeling of holding your…

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta shohim sërish. Disa ditë më…

Mbesa bukuroshe e Shyhretes, Elira, në lidhje me biznesmenin e njohur

Mbesa e Shyhrete Behlulit, Elira komentohet gjithmonë për bukurinë e saj. Por së fundmi, ajo ka marrë vëmendjën për lidhjen e saj me biznesmenin Albi Humolli. Dyshja…

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *