Adelina apo Leonora, cila po duket me mirë në dimi e jelek?

Adelina Ismaili dhe Leonora Jakupin janë dy ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptarë.

Ato për tri dekada vazhdojnë të jenë aktive në sjelljen e këngëve të reja, të cilat mënjëherë mirëpriten nga fansat e tyre.

Adelina dhe Leonora njihen edhe për përleshjen fizike që kishte ndodhur vite me parë.

Nga ajo kohë, dy ikonat e muzikës shqiptare, nuk flasin mes vete.

E ditëve të fundit, ato i ka bërë ‘bashkë’ diçka tjetër.

Dy këngëtarët janë shfaqur me veshje tradicionale.

Të rregulluara bukur dhe të veshura me dimi e jelek, Adelina dhe Leonora po shkëlqejnë.

E fansat le të vlerësojnë nëse Adelinës apo Leonorës po i rri me mirë veshja tradicionale.

FOTO

Related Posts

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *