A very smart strategy from Demet Özdemir at the peak of her career!

The famous actress Demet Özdemir has been in the TV series market for many years and is dragging her millions of fans with her. Not only in our country, but also abroad, there is a great admiration for the famous actress. As a result of this, every job and every step taken by Demet Özdemir is carefully followed.

Nowadays, both the famous actor who plays the leading role in the TV series “Adım Farah” (My Name is Farah) and continues to take part in advertising and promotional activities.

Adopting a strategy that thinks about working and producing actively, the actress makes very realistic decisions about extending the state of being at the top of her career over a long period of time.

Demet Özdemir aims to work and produce, not vacation and rest. Demet Özdemir, who tells that she works every day for the preparations for the next day, does not have the thought of resting at this time.

The famous actress, on the question about how her life is going, said: “I don’t have much time. I go home and sleep. I cannot do anything different. I always have to organize the next day’s work. Well, I love my job very much. I love being efficient.”

Demet Özdemir, explaining that she did not have a planned life in such busy periods and that she was able to realize that she was hungry later, said, “We will definitely have a holiday, it is not very possible to live in a planned way in this process. I even realize that I am hungry much later. That’s why I can’t even plan this, I can’t plan anything,” she said, explaining how much of an agenda she actually has.

Demet Özdemir, explaining that she did not criticize anyone on this issue and that what needs to be done as a necessity of humanity was done when asked about the aid to the earthquake region, added that there should be no appreciation or criticism in such cases.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *